"День без портфеля"

В рамках,, Цікавого тижня '' 12 квітня відбувся тематичний  день ,,День без портфеля.'' Портфель -це споконвічний атрибут школярів, який використовується щоденно для носіння шкільного приладдя до школи й додому. З роками зовнішній вигляд портфелів змінюється, вдосконалюється та стає більш практичними і сучасними .Більш того, портфель з легкістю можна замінити. У цей день учасники освітнього процесу прийшли до школи з будь - чим, що може замінити функцію портфеля. Головне завдання заходу - створити унікальну версію, яка стане неповторною. Діти активні, успішні , креативні!

14:11 12.04.2024

День спорту_2024

5 квітня 2024 року в Чернівецькому ліцеї №2 проходив день спорту.Під керівництвом вчителя фізичного виховання Олексія Петровича Шалака , всі бажаючі здобувачі освіти  мали змогу випробовувати  свої вміння в різних видах спорту.Всіх учнів  хто отримав високі результати було нагороджено грамотами.

16:37 06.04.2024

Global money week 2024

В рамках (Global money week 2024) Всесвітнього тижня грошей ,з метою розвитку фінансової свідомості дітей, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення,необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень,учні нашого ліцею є учасниками конкурсу "Моя платіжна картка" організаторами якого є Національний банк України

15:26 22.03.2024

Щасливі діти - пріоритет дорослих!

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - пріоритетний обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості.

15:20 20.03.2024

Всеукраїнський флешмоб учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Мотивуй, надихай та дій»

15:39 11.03.2024