Благодійна ярмарка "Творимо,допомагаємо,перемагаємо"

Дата: 19.10.2023 16:53

Сьогодні в нашому ліцеї стартувала благодійна ярмарка "Творимо,допомагаємо,перемагаємо" .

Розпочали з учнів 4 класу !!!

Навіть погода сьогодні нам допомагає: ми справились!!! Як одна велика родина, за досить короткий час, за один день ми зібрали 6 102 гривні на підтримку наших захисників, воїнів Збройних Сил України.

ДЯКУЄМО батькам моїх учнів, діткам всім і кожному за вашу участь: за те, що не були байдужими, що не стояли осторонь, що готували, за те, що спостерігаючи за Вашою активністю, на очі навертались сльози.

Щира вдячність і повага всім, хто надали сьогодні на наш ярмарок смаколики. І тим хто купували🥰.

Сьогодні можна впевнено сказати: це не останній такий ярмарок. І ще: МИ НЕЗЛАМНІ, РАЗОМ МИ- СИЛА, РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

#щедрийвівторок

#волонтерство