День рідної мови_2024

Дата: 21.02.2024 17:21

Сьогодні незвичайний день,адже ми відзначаємо День рідної мови.

В Чернівецькому ліцеї №2  до  Дня рідної мови  учнівським самоврядуванням 10 та 11 класів під керівництвом вчительки української мови та літератури Марчук Ніни Йосипівни відбулася  радіо лінійка  , в ході  якої    ліцеїсти читали  вірші, лунали пісні про нашу солов'їну ,здобувачі освіти дізналися 10 цікавих фактів про українську мову, а родзинкою ефіру була гра-забавлянка від Ніни Йосипівни,переможці гри отримали солодкі подарунки.

Також  ліцеїсти 5-6 класів прийняли  участь в онлайн -квесті до дня рідної мови - під керівництвом вчительки української мови та літератури Нікончик Аліни Олексіївни

Вчителями  початкової школи також проведено цікаві пізнавальні  заходи, бесіди на тему: "Мова - колиска народу".

Дякуємо ЗСУ за моживість відзначати ДЕНЬ РІДНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!!!!

Слава Україні!!!!