план роботи Методичної ради

Дата: 05.09.2023 21:01

План роботи           методичної ради  на 2023-2024 н.р.

Засідання №1

1.Затвердити склад методичної ради.

2.Вибори секретаря методичної ради. .

3. Організація методичної роботи в

школі у 2023-2024н.р.

Про організацію роботи над єдиною  методичною темою «Формування інноваційного освітнього середовища та  ключових компетентностей в умовах  Нової української школи з метою підвищення якості освітнього процесу».

4.  Затвердження плану роботи ради, та методичних спільнот вчителів  на 2023-2024 н. р.

5.Опрацювання нормативно-правових документів:

інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання предметів у 2023– 2024 н. р.;

6. Організація освітнього процесу в 5-6 класах НУШ.

7. Критерії оцінювання навчальної  діяльності здобувачів освіти – це  застосування прийомів отримання зворотного зв'язку щодо сприйняття та розуміння учнями навчального матеріалу.

серпень

методичної  ради

Голови МО

Відпові-

дальні

Засідання №2

Розвиток професійної компетентності педагогів в умовах оновлення змісту освіти.

1.  Особливості формувального оцінювання здобувачів освіти.

2.  Круглий стіл «Запобігання та протидія академічному плагіату у ЗЗСО»  Дотримання академічної доброчесності під час освітнього процесу.

3. Підготовка та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

4. Робота із здібними та обдарованими дітьми. Участь  в МАН «Надія»

5. Про підготовку та проведення предметних тижнів .

8.Виконання графіку  курсової перепідготовки у 2023 році, та  визначення змісту, форм і методів підвищення кваліфікації педагогів у наступному  навчальному році.

Голови

ВС

Засідання  № 3

1 Навчання в умовах воєнного стану, безпека учасників освітнього процесу – виклик сьогодення ( круглий  стіл) 2.Підсумки  роботи педагогічного колективу за І семестр.

• аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр,
  • результати участі в предметних олімпіадах,
  • робота із  обдарованими та здібними дітьми.   Звіт учителів про науково-дослідницьку роботу учнів у МАН.

3. Робота шкільних  гуртків.

4.Заходи з управління самоосвітою педагогів:

- використання методу е-портфоліо у навчальній та методичній роботі як засобу самоорганізації та самоконтролю розвитку компетентної особистості.

- критерії оцінки творчої активності та професійної компетентності педагога.

6. Опрацювання нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

січень

Голови ВС

Засідання  № 4

Психолого-педагогічний вернісаж ідей «Від творчого педагога – до творчого учня»

1.Презентаційний звіт  керівників методичних  спільнот  про результати творчої педагогічної діяльності вчителів.

2.Виставка «Перлини професійної майстерності». Презентація проектів вчителів, які атестуються.

3.Про підсумки участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, інтелектуальних турнірах, конкурсах.

4. Вивчення та обговорення нормативних документів з питання організованого закінчення навчального року.

Підготовка до ДПА та ЗНО.

5. Результати самооцінювання  ліцею за напрямом 2 «Система оцінювання результатів навчання учнів».

Аналіз анкети «Учитель очима дітей»

Відпові-

дальні

Засідання №5

1.Підсумки впровадженння НУШ в початковій школі та адаптаційний період базової середньої школи (5-6 класи)

2.Результати внутрішкільного контролю за станом викладання навчальних предметів та виконання навчальних програм у ІІ семестрі 2023-2024  навчального року.

3.Аналіз виконання плану роботи методичної ради та методичних спільнот вчителів .

4.Обговорення проєкту  плану роботи  на новий навчальний рік

травень