Global money week 2024

В рамках (Global money week 2024) Всесвітнього тижня грошей ,з метою розвитку фінансової свідомості дітей, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення,необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень,учні нашого ліцею є учасниками конкурсу "Моя платіжна картка" організаторами якого є Національний банк України

15:26 22.03.2024

Щасливі діти - пріоритет дорослих!

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - пріоритетний обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості.

15:20 20.03.2024

Всеукраїнський флешмоб учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Мотивуй, надихай та дій»

15:39 11.03.2024

Два роки НЕЗЛАМНОСТІ

24 лютого 2024 року минає друга річниця від початку найдовшої доби , найстрашнішого дня в історії Незалежної України, дня, коли почалося повномасштабне вторгнення російських військ на територію суверенної держави.

14:00 24.02.2024