Спорт-інвентар для занять флаг-футболом(м'ячі,прапорці та іменна сумка) від ВОФАФ

Друзі,є приємна новина. Сьогодні наш ліцей отримав чудовий подарунок. Це спорт-інвентар для занять флаг-футболом(м'ячі,прапорці та іменна сумка) від ВОФАФ. Дякую особисто Yevhen Khomyn ,та "Вінницьким вовкам"!!!! Ви кращі!!!!

14:43 18.10.2023

"Спорт заради миру"

Взявши участь в конкурсі Україно-Швейцарський проєкт "Спорт заради миру" отримали заохочувальний подарунок: Набір для бадбінтону. Діти "від малого до великого" взялися опановувати цю чудову гру! Гра класна і модуль новий.

14:41 18.10.2023

14:41 18.10.2023