Новорічний ярмарок

Сьогодні біля головної ялинки Чернівецької громади відбувся новорічний ярмарок домашньої випічки. До події долучився і наш освітній заклад.    Придбати та поласувати смаколиками мали змогу не лише жителі селища,але і його гості.   Щиро дякуємо дітям та їх батькам за активну участь в ярмарку.

14:47 23.12.2021

День Святого Миколая

Сьогодні, 15 грудня, відбулось свято Миколая в нашому навчальному закладі. .Здобувачі освіти 4 класу із класним керівником, Куцолабською Яною Петрівною та музичним керівником Мординським Володимиром Вікторовичем підготували чудову літературно-музичну композицію “Миколай, Миколай, ти до нас завітай!!!”.  Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння , читали вірші, співали пісні, брали участь у веселих конкурсах. В залі панувала атмосфера свята, загадковості та позитиву. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая та побажання гарного настрою, веселих свят, незабутніх зимових канікул.  Дякуємо педагогам за професійність,а діткам за творчість.

16:40 15.12.2021

Ми - волонтери

Напередодні Дня Святого Миколая волонтерами нашого навчального закладу було зібрано, посортовано та надіслано  захисникам України допомогу, що попрямувала до м.Бахмут Донецької області та вже сьогодні дісталась адресату.   Дякуємо щиро дітям та їх батькам,педагогам за небайдужість та прагнення добрими вчинками зробити світ кращим, зігріти серця тих, хто тримає мирне небо над нами.

12:53 15.12.2021

День Збройних сил України

З нагоди свята - 30-ти річчя Дня Збройних сил України серед здобувачів освіти 10-11 класів під керівництвом вчителя предмету Захист України Ступака В В.,з метою вдосконалення вогневої підготовки відбувся урок мужності на тему:"На захисті країни". Майбутні захисники вміло розбирали і збирали АК-74, пістолет ПМ, споряджали магазини, влучно стріляли з гвинтівок та пістолета. Юнаки та дівчата вчергове  продемонстрували, що  готові захищати Україну.

09:26 06.12.2021

"STOP-БУЛІНГ"

В рамках акції "16 днів проти насильства", з 03.12 по 10.12. 2021 р. триває тиждень "Сім днів протидії булінгу" Класним керівником 2 класу Майданюк Т.М. було проведено виховний захід "STOP-БУЛІНГ" Другокласники  дізналися про термін "булінг" та як йому протидіяти. В малюнках  відображали щасливе дитинство без насилля, виготовляли паперові долоньки з надписом"Я проти насилля".

14:02 05.12.2021

"Міфи і факти про насильство"

Здобувачі освіти 11 класу,за допомогою класного керівника Нікончик А.О. підготували короткий відеосюжет на тему: "Міфи і факти про насилля"https://www.facebook.com/groups/1628228793883664/permalink/4852932591413252/

13:50 05.12.2021