Благодійна акція“Турбота про солдата"

Про волонтерський рух в Україні говорять із захопленням в багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. І не заперечиш, бо  вже сьомий рік триває російсько- українська війна, а наше прагнення підтримати захисників, що оборонять східні кордони,  не зникає  й до нині. В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи, було оголошено акцію «Турбота про Захисника» Метою акції є збір продуктів харчування, засобів особистої гігієни, смаколики, фрукти тощо. Нещодавно ми дізнались, що батько Василик Софії, учениці 5 класу проходить службу в зоні ООС і вирішили спрямувати нашу волонтерську допомогу в м. Бахмут, бо саме там він боронить східні кордони України. Залишилось лише посортувати, запакувати та надіслати за місцем призначення.

18:11 20.11.2021

День Гідності та Свободи

Відзначення Дня Гідності та Свободи  З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

17:50 20.11.2021

Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування загальнолюдських моральних цінностей,задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 15 по 19 листопада 2021р. відбувся Тиждень толерантності.Практичним психологом Василик Л.В. організовано тренінги, тематичні конкурси.Класні керівники провели  виховні  бесіди на тему толерантності.

17:39 19.11.2021

День української писемності та мови

Мова – то не просто слова, звуки. Це - голос народу. Втрата мови веде до зникнення самої нації. Земля українська стародавня, така ж давня і наша мова Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління передавали предки нам цей скарб, а ми її зберігаємо для сучасних і майбутніх поколінь.

16:58 09.11.2021

Виховний захід"Посвята в козачата"

13.10.2021 року в нашому навчальному закладі відбувся виховний захід серед учнів початкової школи "Посвята в козачата", приурочений відзначенню Дня захисника і захисниць України, Дня українського козацтва, з метою ознайомлення з традиціями, звичаями українського козацтва,  виховання глибокої поваги до козаків.Здобувачі освіти  розширили свої  знання  про життя, обряди, звичаї козаків. Діти із захопленням змагались в спритності і кмітливості та отримали почесне звання "КОЗАЧАТА"  ХРІНІВСЬКОЇ СІЧІ.

16:01 13.10.2021

14 жовтня День захисників і захисниць

Напередодні Дня захисників і захисниць України в нашому освітньому закладі було проведено військово-спортивні змагання, з метою формування інтересу до історичного минулого українського народу, виховання моральних якостей, почуття патріотизму, створення атмосфери свята у грі – змаганні.https://www.facebook.com/groups/1628228793883664/permalink/4684311358275377/

09:12 13.10.2021

Місячник основ безпеки життєдіяльності

З 01.09 по 30.09. 2021, в Чернівецькому ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 тривав місячник основ безпеки життєдіяльності та формування здорового способу життя, в рамках якого відбулись тематичні тижні: Олімпійський тиждень, Тиждень знань протипожежної безпеки та Тиждень безпеки руху дітей, з метою навчання дітей правильно діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях,а також з метою усвідомлення значущості здорового способу життя.

20:37 06.10.2021

Тренінг " Як не стати учасником булінгу"

В рамках Тижня протидії булінгу класними керівниками було проведено тренінг "Як не стати учасником булінгу", з метою формування доброзичливого ставлення один до одного, розвивати вміння проявляти свої емоції і почуття, виховувати взаємоповагу

14:34 06.10.2021

"Монетки дітям"

З 1 по 30 вересня проходила Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки».До акції долучились волонтери нашого закладу.

09:43 06.10.2021