Виховна лекція інспекторів ювенальної превенції з учнями школи

Напередодні літніх канікул до нас  завітали гості для важливої розмови  з школярами.Інспектори ювенальної превенції Могилів- Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області Вітковський Ігор та Аріана Бессарабець провели виховну лекцію на тему "Безпечне літо", з метою недопущення правопорушень та травматизму серед неповнолітніх дітей. Учням 7-10 класів було наголошено про дотримання правил дорожнього руху не лише в якості пішохода, а й в якості кермувальника двоколісного транспортного засобу.

10:00 27.05.2021

День пам'яті та примирення

День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  З нагоди цих важливих дат учні школи вшанували пам'ять покладанням квітів до пам'ятника воїнам визволителям і на могилу Левенберга  М.Д., а також виготовляли маки як  символи жертв війни 1939-1945рр. Ми пам'ятаємо, яким лихом для українців була Друга світова війна. Ця пам'ять робить нас сильнішими.  Ми винесли урок, що агресора можливо зупинити лише спільними зусиллями.

15:21 07.05.2021