День вчителя

Професія вчителя заслуговує на повагу і саме на День вчителя учасники освітнього процесу дякували педагогам, які вклали в кожного вихованця частинку себе.Хорошою традицією в нашому закладі є концерт, який влаштовують учні для своїх вчителів: з віршами, танцями, піснями, сюрпризами та квітами.

17:15 01.10.2021

Національний урок пам'яті, приурочений до 80-их роковин трагедії в Бабиному яру

З метою формування історичної правди про події Голокосту, в освітньому закладі відбувся Національний урок пам’яті, покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення  до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.

14:52 30.09.2021

Міжнародний День миру

Щорічно 21 вересня в різних куточках світу відзначають Міжнародний День миру. В Чернівецькому ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 були проведені заходи, з метою формування глибокого розуміння питань миру, розуміння його важливості, виховання толерантного ставлення до представників  різних національностей. https://m.facebook.com/groups/1628228793883664/permalink/4623094251063755/

13:58 21.09.2021

"День з поліцейським та рятівником"-інформаційно-профілактичний захід

Працівники 32 ДПРЧ (смт. Чернівці) Могилів-Подільського району в тандемі з представниками ювенальної превенції Могилів-Подільського району провели інформаційно-профілактичний захід, демонструючи пожежно-рятувальну техніку та поліцейське обладнання. Під час показового навчання, фахівці рятувальної справи та представники поліції звертали особливу увагу на формування у дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті, а також дії в разі виникнення іншого роду надзвичайних ситуацій.

14:43 15.09.2021

Тиждень здоров'я та спорту

Відповідно до плану виховної роботи в  освітньому закладі було проведено Олімпійський тиждень здоров’я «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі», з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в здобувачів освіти фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості учнівської молоді.

15:00 13.09.2021

День знань 2021-2022 н.р.

З щирою радістю школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

14:02 01.09.2021

Підсумкова методична конференція

Завершився  2020-2021 навчальний рік. Настав час підбити підсумки.  В Чернівецькому ЗЗСО  І-ІІІ ст №2 пройшла підсумкова  методична конференція .

23:45 18.06.2021