"Твори добро"

В рамках акції "16 днів проти насилля",учні 1 класу разом з класним керівником Кушнір Г.І. виконали вправу "Твори добро"?

12:52 05.12.2021

"Світ без насильства"

3 грудня 2021р. класний керівник 6 класу Вендичанська О.В. провела виховну годину на тему: "Світ без насильства", спрямований на формування у дітей моральних якостей, толерантного відношення один до одного, підтримки та розуміння. Символом заходу була парасолька як захист  від жорстокості сучасного світу. Парасолька містить ті речі, які допомагають дітям бути чуйними, добрими та толерантними.

14:10 03.12.2021

"Дитячі долоньки проти насильства"

В рамках Тижня "16 Днів проти насильства", касним керівником 5 класу Політанською М.С. проведено виховну годину на тему " Дитячі долоньки проти насилля" Метою уроку було ознайомлення учасників виховного процесу з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», видами насилля; сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості в дитячому середовищі, їх наслідків для дитини та вивчити права дітей.

22:21 01.12.2021

Всесвітній день протидії СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається щорічно, 1 грудня у навчальному закладі були проведені інформаційно - просвітницькі заходи,з метою  формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. В рамках Тижня "16 днів проти насильства" відбулась акція " Червону стрічку носять небайдужі" Виховні бесіди  провела медсестра закладу ШалакС.І.

22:14 01.12.2021

Дякуємо за смакоту фермерському господарству "ВВВ"

Здобувачі освіти  отримали щедрий подарунок від фермерського господарства "ВВВ".  Висловлюємо свою щиру вдячність Бровко В.А., Дмитришеному В.С., Гулько В.В. за такий прояв турботи про наших дітей.

17:11 28.11.2021

Урок хімії з новими реактивами

Юні хіміки.Практична робота в 7 класі пройшла з відмінним результатом. Найкраща нагорода вчителя - бачити  щасливими очі учнів.

16:06 27.11.2021

"Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні

"Запали свічку пам'яті"- таким закликом до дії учні 1-4 класів, наші найменші здобувачі освіти, вшанували пам'ять жертв голодоморів. Дітей надзвичайно вразили відеосюжети про голод в Україні. Виховні години, проведені класними керівниками - маленькі цеглинки, з яких будується пам'ять про історію народу.

21:29 26.11.2021

День вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні

1933 рік. Найчорніший аркуш в книзі  життя України. У світі не було подібного голоду,який  випав на долю  найродючішої країни.Це була страшна трагедія і розігралася вона на благословенній землі квітучого українського краю, де  за наказом раптово зник хліб,а без хліба зникали села... Не маємо права забути!  Вчитель історії Людмила Броніславівна Бровко провела урок-реквієм "1932-1933рр. Голодомор" для здобувачів освіти середніх та старших класів, з метою вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні

21:15 26.11.2021

Тиждень"16 Днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.  В рамках Тижня відбулась акція "Синя стрічка проти насилля". Синій колір ,як нагадування про те,що діти за щасливе дитинство без насилля.

21:36 25.11.2021

Профорієнтаційна робота

Чернівецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№2.  Сьогодні ,23 листопада, до здобувачів освіти 10-11 класів завітали поліцейський офіцер Чернівецької ТГ Антонюк Вадим та старший дільничний офіцер поліції Присяжнюк Тетяна, з метою профорієнтаційної роботи.Учасники освітнього процесу були ознайомлені з умовами вступу до ЗВО МВС України.Сподіваємось,що надана інформація допоможе  у визначенні майбутньої професії.

18:20 23.11.2021